KONST / Litografier / Färglitografi 15685009
nr 1568 5009
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Signerad, numrerad 44/54. Färglitografi, bildmått: 58x39 cm, yttermått inklusive ram: 76x57 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
måndag 2 oktober 2023
kl 20:53:07